پیشنهادی

Wechat دانلود مسنجر محبوب ویچت اندروید

Wechat ویچت یک مسنجر محبوب و قدیمی میباشد که این مسنجر چندین سال پیش در کشور ایران خیلی طرفدار داشت و هنوز در گوگل پلی میلیون ها دانلود رو بر خود اختصاص داده است.کسانی که طرفدار برنامه های چت میباشند بدون شک حتما با اسم ویچت آشنایی کامل رو دارند. مسنجر WeChat به فارسی ویچت امکان خیلی فراوان و بهتری رو دارد و حتی سرعت این مسنجر از برنامه های جدید بهتر و پرسرعت تر میباشد.

Wechat دانلود مسنجر محبوب ویچت اندروید

ویچت Wechat یک مسنجر با قابلیت پیدا کردن افراد در نزدیکی میباشد که اولین مسنجر اندرویدی است که این قابلیت رو برای اولین بار در گوشی های اندروید عرضه کرد و هیچ برنامه ای هنوزم این قابلیت رو نتوانسته است به خوبی دقیق این مسنجر درست کند.

برخی از ویژگی های مسنجر Wechat:

قابلیت تماس صوتی با کیفیت عالی

امکان ساخت گروه های پیشرفته

امکان پست گذاشتن با قابلیت لایک و کامنت

ثبت نام آسان فقط با شماره تلفن همراه

قابلیت چت خصوصی و گروهی

دارا بودن انواع استکیر های زیبا و کاربر پسند

قابلیت مخفی کردن زمان آنلاین یا همان Last Seen

این مسنجر در نسخه های جدید خود قابلیت تماس صوتی با کیفیت خیلی خوب رو هم قرار داده است که میتوانید بعد ثبت نام آسان با دوستان خود بصورت نامحدود و بدون تبلیغات چت کرده و با آنها تماس صوتی برقرار کنید و از تمامی این قابلیت ها بصورت کاملا رایگان استفاده کنید و از این مسنجر محبوب با بیش از میلیون ها دانلود در گوگل پلی لذت ببرید.دقت کنید که این مسنجر هیچ ربطی به موبوگرام یا تلگرام ندارد و کاملا جدا میباشند و برای دعوت دوستان خود به این مسنجر میتوانید از داخل برنامه برای آنها پیام های دعوت ارسال کرده و به راحتی تمامی دوستای خود رو به این برنامه دعوت کنید.

باکس دانلود
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.