دانلود تلگرام طلایی Telegram Talaei 5.2.2 طلگرام پیشرفته اندروید

تلگرام طلایی یکی از بهترین تلگرام غیر رسمی ایرانی میباشد که قابلیت های خیلی پیشرفته و متفاوتی رو نسبت به سایر مسنجر های مشابه دارد.با این طلگرام پیشرفته طلایی میتوانید پست های داغ کانال های محبوب رو مشاهده کنید، میتوانید کسانی که شماره شمارو ذخیره کرده اند رو پیدا کنید و صد ها قابلیت دیگر رو میتوانید با این مسنجر غیر رسمی پیدا کنید.تلگرام طلایی بعد موبوگرام پردانلود ترین برنامه در مارکت های ایرانی میباشد که هزاران دانلود رو بر خود اختصاص داده است.

دانلود تلگرام طلایی

تلگرام طلایی کامل از سرور های قدرتمند تلگرام اصلی استفاده میکند! بخاطر همین از امنیت و سرعت خیلی زیادی برخوردار میباشد.با نصب این برنامه میتوانید همزمان در کنار نسخه های دیگر تلگرام از این برنامه هم استفاده کنید، یا اکانت قبلی خود را در این مسنجر باز کرده و از تمامی قابلیت های طلگرام پیشرفته طلایی بصورت رایگان استفاده کنید.

برخی از ویژگی های تلگرام طلایی طلگرام پیشرفته اندروید:

امکان فعال و غیر فعال سازی حالت روح

پیدا کردن پست و کانال های محبوب

مشاهده کاربرانی که شماره شما رو ذخیره کرده اند

تم های زیبا و پشتیبانی از زبان فارسی

امکان مشاهده کاربران آنلاین

قابلیت رمز گذاری پیشرفته روی چت ها

دانلود منیجر حرفه ای با آیدی یاب پیشرفته

ترک کردن گروه با قابلیت برگشت

قابلیت حذف کامل زمان آنلاین بدون نیاز به Last seen

دقت کنید که تمامی تگرام های غیر رسمی از Api نسخه اصلی این برنامه استفاده میکند بخاطر همین هم هیچ موردی در امنیت و سرعت برنامه های فرقی ندارند.فرق این نسخه ها از هم فقط قابلیت های که در بالا گفتیم میباشد.اگر در صورتی که نمیخواهید نسخه اصلی رو حذف کنید پس میتوانید همزمان این مسنجر رو در کنار نسخه اصلی نصب و استفاده کنید و کاملا هم این طلگرام رایگان میباشد.

باکس دانلود
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.