دانلود Son Kale 1.5.4 بازی استراتژی قعله آخر برای اندروید

Son kale یک بازی جدید در سبک بازی های شبیه سازی شهر و زندگی قعله ای میباشد که این بازی در سبک پادشاه های استانبولی عثمانی ساخته شده است! که همانطور که از اسمشم مشاهده میکنید اسم بازی هم ترکی میباشد.در این بازی Son kale شما باید یک شهر بزرگ رو مدیریت کنید، برای مردم خود یک کشور رویایی ساخته و یک ارتش قدرتمند هم داشته باشید در مقابل حمله های دشمن و یا در حمله های خود به قعله های دیگران به راحتی پیروز شوید و قعله خود را بین هزاران شهر Son kale دیگر محبوب تر کنید.

دانلود Son kale بازی استراتژی قعله آخر برای اندروید

با بازی Son kale یک قعله در 10 شهر برتر اروپایی بسازید و شروع کنید به ساخت یک شهر کوچک، ساخت یک ارتش بزرگ در میان قعله های دیگر همیشه قدرت خود را ثابت کرده و نذارید تا دشمنان به راحتی شمارو شکست دهند و یا با فریب دادن شما قعله شما رو نابود کنند.

ویژگی های بازی Son Kale برای اندروید:

دارا بودن سرباز و فرمانده های مختلف برای ساخت و آموزش

گرافیک عالی و پیشرفته و بهتر از بازی های مشابه

امکان حمله و گرفتن قعله و یا شهر های دیگران

امکان بازی بصورت تک نفره و یا گروهی با ساخت اتحاد گروهی

بازی Son kale کاملا یک بازی آنلاین استراتژی شبیه کلش اف کلنز، کلش اف کینگز میباشد! برای اجرای این بازی اندروید باید اینترنت خود را روشن کنید، حتما در موقع شروع بازی در حساب گوگل خود این بازی رو ذخیره کرده تا در صورت بروز هرگونه مشکل اکانت خود را از دست ندهید.همچنین موقع اولی بازی یکی از شهر های جنگی رو انتخاب کرده و شماره قعله خود را هم به یاد داشته باشید تا در صورتی که از دوستان شما بخواهند کنار قعله شما باشند باید شماره نزدیک قعله شما شهر خود را انتخاب کنند تا در نزدیک شهر شما باشند.

باکس دانلود
son-kale-android (3)son-kale-android (4)
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.