پیشنهادی

دانلود MyIrancell 2.0.1 برنامه ایرانسل من برای اندروید

MyIrancell با این نرم افزار ایرانسل من تمامی کارهای سیم کارت ایرانسل، وایمکس و مودم های Tde رو میتوانید با این برنامه مدیریت کنید.تمامی بسته های خود را با ایرانسل من خرید کنید! همانطور که هم تازگیا مشاهده میکنید خیلی از بسته های محبوب رو هم باید فقط از طریق این نرم افزار خرید کنید.مودم Tde دارید؟ یا مودم وایمکس دارید، پس این نرم افزار رو در گوشی اندروید خود نصب کنید و حساب مودم خود را با این نرم افزار به راحتی مدیریت کنید.

دانلود Myirancell برنامه ایرانسل من برای اندروید

MyIrancell یک برنامه کامل برای تمامی مشترکین ایرانسل میباشد.این برنامه صرفا برای راحتی کاربران ایرانسلی ساخته شده تا کاربران ایرانسل به کمک ایرانسل من، مودجودی خود را چک کرده، برای خود شارژ خریده و هزاران کار دیگر رو به کمک این نرم افزار انجام داده و هیچ نیازی هم نیست دیگر دنبال کد های مختلف بگردید چون این نرم افزار تمامی گزینه های نیاز رو دارا میباشد.

برخی از ویژگی های نرم افزار MyIrancell:

امکان مشاهده موجودی حساب

خرید شارژ مستقیم

خرید بسته های ترکیبی همراه و مودم های 4g و Tde

قابلیت ارسال شارژ به دیگران

خرید آسان بسته اینترنتی

خرید آسان سیم کارت های 4g

محیط کاملا کاربر پسند

برای استفاده از برنامه ایرانسل من باید ابتدا در اجرای اولیه نرم افزار یک کد تایید برای سیم کارت یا مود خود بگیرید.برای دریافت این کد وقتی وارد این نرم افزار میشوید شماره مودم یا سیم کارت خود را وارد کنید، بعد یک کد تایید به ایمیل تا شماره شما ارسال میشود که آن کد را باید در داخل برنامه در کادر گفته شده کپی کنید، بعد وارد کردن کد یک مشخصاتی برای ثبت نام از شما سوال پرسیده میشود! که اینجا هم کادر های خالی رو پر کرده و وارد نرم افزار شوید.همیشه میتوانید تمامی کارهای خود را از داخل این نرم افزار انجام دهید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

باکس دانلود
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.