Musera 1.4.2 دانلود موزرا شبکه اجتماعی موسیقی برای اندروید

Musera یک نرم افزار پیشرفته شبکه اجتماعی موزیک برای گوشی های اندروید میباشد که این برنامه صرفا برای کسایی که طرفدار موزیک میباشند طراحی شده و جدیدترین شبکه اجتماعی با نوعی متفاوت میباشد. امروز میخواهیم این نرم افزار Musera رو معرفی کنیم تا کسایی که طرفدار موزیک های خاص هستند با کمک این نرم افزار تمامی آهنگ های جدید رو پیدا کرده، در داخل نرم افزار با کسایی که آهنگ مورد نظر شمارو لایک کرده اند با آنها شروع به گفتگو و چت نامحدود کنید.

musera دانلود موزرا شبکه اجتماعی موسیقی برای اندروید

با Musera میتوانید در یک شبکه اجتماعی بزرگ مثل ایمو و اینستاگرام و تلگرام ثبت نام کنید. در داخل آن موزیک های به اشتراک گذاشته شده رو هم گوش کنید، هم بصورت مستقیم دانلود کنید و در زیر همان آهنگ با دوستان و یا دیگران شروع به چت کرده و نظرات خود را در مورد آهنگ به دیگران ارسال کنید و با محبوب کردن آهنگ های مورد نظر طرفدار آن هم زیادتر کنید.

برخی از ویژگی های نرم افزار Musera موزرا برای اندروید:

دارا بودن میلیون ها آهنگ ایرانی و خارجی

امکان پخش و دانلود مستقیم تمامی آهنگ ها

قابلیت شرکت در انواع گروه های موزیک

قابیت چت کردن با دیگران

امکان چت خصوصی با کاربران دیگر

دارا بودن موزیک ویدئو های جدید و قدیمی

آپدیت جدید نرم افزار موزرا در تاریخ 23 دی ماه برای اولین بار قرار داده شد.

تغییرات نسخه جدید:

رفع باگ و مشکلات جزئی برنامه

برنامه Musera به فارسی موزرا و با معنی شبکه اجتماعی موزیک! با تشخیص آهنگ هایی مورد علاقه شما یک آهنگایی به شما پیشنهاد میکند که شباهت زیادی به موزیک های مورد علاقه شما دارد، این برنامه باعث میشود تا با گوش کردن موزیک های مختلف از این برنامه لذت ببرید، با خواننده و یا آهنگ های جدید آشنا شوید، به راحتی هم میتوانید این آهنگ هارو با دیگران به اشتراک گذاشته و یا در چت خصوصی به دوستان خود در داخل برنامه تمامی موزیک هارو ارسال کنید.

باکس دانلود
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.