دانلود Igap 0.4.7 مسنجر محبوب ایرانی ای گپ اندروید

ای گپ یک مسنجر جدید ایرانی میباشد که تنهاترین مسنجر فارسی میباشد که از روز انتشارش این همه طرفدار رو بر خود جلب کرده است.با مسنجر ایرانی ای گپ میتوانید تمامی ویژگی های تلگرام مثل ساخت کانال، گروه پیشرفته رو در این مسنجر Igap هم انجام دهید! حتی ویژگی های مسنجر ای گپ بیشتر و بهتر از سایر مسنجر های خارجی میباشد که تمامی این امکانات رو هم بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران عزیز ایرانی قرار داده است.

دانلود ای گپ igap مسنجر محبوب ایرانی اندروید

مسنجر ای گپ توسط کمپانی معروف رویای خط ساخته شده و کاملا هم فارسی میباشد.این مسنجر تماس صوتی هم دارد که با کم ترین سرعت اینترنت هم بهترین کیفیت صدا رو ارسال مکیند و اینم باعث میشود تا مصرف حجم اینترنت شما کمتر شود.

برخی از ویژگی های مسنجر ای گپ برای اندروید:

قابلیت ساخت کانال های پیشرفته

امکان ساخت گروه معمولی و پیشرفته

قابلیت تماس صوتی با کیفیت عالی

امکان ارسال فایل های حجم دار به دوستان و گروه ها

امکان چت گروهی و خصوصی با قابلیت رمزگذاری

محیط کاربر پسند و کاملا فارسی

قابلیت مشاهده مکان کاربر با Gps

آپدیت جدید آی گپ در تاریخ 16 بهمن ماه قرار داده شد.

یکی از برترین ویژگی های ای گپ همین مشاهده مکان کاربران دیگر میباشد که باعث شده است تا محبوبیت این مسنجر بین رقیب های خودش بیشتر شود، تنها ویژگی این مسنجر بدون شک به مرور زمان بیشتر شده و طرفدار های خیلی زیادی رو بر خود جلب میکند.اگر شما هم طرفدار شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف هستید پش پیشنهاد میکنیم این مسنجر ایرانی Igap رو حتما دریافت و استفاده کنید.باور کنید بخاطر ویژگی های برتر این مسنجر شما هم در مدت زمان خیلی کوتاهی طرفدار این مسنجر میشوید و تمامی دوستان خود را به این مسنجر حرفه ای دعوت میکنید و با ساخت گروه های پشیرفته از چت رایگان لذت میبرید.

باکس دانلود
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.