پیشنهادی

دانلود Art of War 3: PvP RTS بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید

Art of War 3: PvP RTS یک هنر جنگ است که یکی از بهترین بازی های استراتژی اندروید سال 2018 میلادی محسوب میشود.Art of War 3 یک بازی استراتژی جنگی با سلاح های قرن 21 میباشد، که این بازی شباهت زیادی به بازی جنرال معروف دارد.در این بازی شما در یکی از کشور ها پادگان جنگی خود را میسازید، بعد با ساخت انواع سلاح های قدرتمند مثل تانک،ماشین جنگی،هواپیما جنگی،سرباز های کماندو، و غیره قدرت پادگان خود را بیشتر کرده و دشمنان خود را نابود کنید.

دانلود Art of War 3: PvP RTS بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید

بازی Art of War 3: PvP RTS کاملا آنلاین میباشد! برای اجرای این بازی باید اینترنت خود را فعال کنید تا اجرا شود.این بازی مثل کلش اف کلنز در سبک بازی های استراتژی میباشد که نیازمند اینترنت است، در اجرای اولیه آموزش های کامل رو یاد بگیرید تا آشنایی کامل با این بازی رو داشته باشید. کسایی که قبلا با بازی جنرال معروف آشنایی دارند پس بدون شک به آسانی تمامی نکات این بازی شناسایی میکنند، چون شباهت زیادی به بازی جنرال دارد.

برخی از ویژگی های بازی Art of War 3: PvP RTS:

ساخت ارتش زمینی، دریایی و هوایی

هزاران بازیکن جهانی و قدرتمند

قابلیت ساخت اتحاد

دارا بودن مپ جنگ جهانی

گرافیع عالی با صحنه های کاربر پسند

بازی آنلاین و رقابتی جنگی

در این بازی اندروید نه تنها ارتش جنگی باید ارتش دفاعی هم برای منطقه خود بسازید، تا وقتی دشمنان شما به منطقه تصرف شده شما حمله کنند ارتش دفاعی شما قدرت جلوگیری پیروزی دشمن رو داشته باشد.این بازی متفاوت ترین بازی سال میباشد که این قابلیت هارو، این صحنه هارو در نسخه اول خودش قرار داده است. همچنین بازی Art of War 3: PvP RTS با امتیاز خیلی خوب 4.7 از 5 در گوگل پلی و هزاران دانلود یک رقیب بزرگ سایر بازی های استراتژی آنلاین میباشد.

باکس دانلود
Art-of-War-3 (2)Art-of-War-3 (3)Art-of-War-3 (4)
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.