دانلود نرم افزار پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل

امروز در این پست یک نرم افزار فوق العاده حرفه ای در زمینه پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل رو میخواهیم معرفی شما کنیم.این برنامه کاملا بصورت رایگان میباشد، از تمامی قابلیت های حرفه ای این نرم افزار مثل ضد سرقت گوشی، ردیابی مکان افراد، پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل و غیره رو میتوانید بصورت کاملا رایگان بدون هیچ هزینه ای استفاده کنید.

دانلود نرم افزار پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل

این نرم افزار بصورت دو طرفه کار میکند! یعنی باید وقتی میخواهید یک نفر رو ردیابی کنید باید این نرم افزار رو در گوشی طرف نصب کرده و مکان آن رو همیشه مشاهده کنید.برای پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل هم باید از قسمت های حرفه ای این نرم افزار استفاده کنید، که برای اینکار کافیه در داخل برنامه ثبت نام کنید.این نرم افزار رو حتما در گوشی اندروید خود هم نصب کنید تا در صورتی که گوشی شما دزدیده یا گم شود! به راحتی با این نرم افزار مکان گوشی خود را ردیابی کرده و پیدا کنید.این برنامه کاملا از نقشه های کل ایران هم پشتیبانی میکند و تمامی آدرس ها بصورت دقیق مثل نرم افزار سایجیک نوشته شده است.

برخی از ویژگی های نرم افزار پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل:

ردیابی مکان افراد بصورت زنده

پشتیبانی از نقشه های ایران

امکان پیدا کردن مکان دیگران با شماره سیم کارت

دارا بودن ویژگی ضد سرقت برای جلوگیری از دزدیده شدن گوشی

دقت کنید برای استفاده از این نرم افزار باید ابتدا در داخل برنامه ثبت نام کنید، بعد در آخر ثبت نام یک اسم سایتی به شما داده میشود که باید تمامی فعالیت ها و ردیابی هارو در این صفحه سایت مشاهده کنید.برای ردیابی دیگران هم باید این نرم افزار در داخل گوشی آنها نصب کرده و مکان آنها رو بصورت زنده مشاهده کنید.

باکس دانلود
دیدگاه کاربران 1
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

نرگس در دوشنبه , 29 ژانویه 2018 گفته :

ریاضی ازپایه وزبان انگلیسی از پایه