پیشنهادی

آموزش ساخت اکانت جیمیل Gmail

Gmail یکی از مهم ترین و حیاطی ترین برنامه کاربردی در گوشی های اندروید و کامپیوتر میباشد. که میلیون ها نفر به کمک جیمیل ایمیل های خود را مدیریت میکنند و یا بازی و نرم افزار های اندرویدی رو در جیمیل ذخیره میکنند تا از بین رفتن اکانت خود جلوگیری کنند بخاطر همین اهمیت جیمیل خیلی زیاد میباشد که ما هم بخاطر همین امروز تصمیم گرفتیم آموزش کامل ساخت اکانت جیمیل رو بصورت تصویری در این پست قرار دهیم تا به راحتی بتوانید با یک کلیک برای خود اکانت جیمیل بسازید و ازش بصورت رایگان برای همیشه استفاده کنید.

آموزش ساخت اکانت جیمیل Gmail

ابتدا برای ساخت اکانت جیمیل باید وارد ساید Gmail شوید که هیچ نیازی نیست دنبال سایت آن بگردید فقط کافیه تو گوگل کلمه ساخت اکانت جیمیل رو وارد کنید و وارد اولین صفحه شوید و مثل عکس های زیر برای خود یک اکانت جدید بسازید.

بعد اینکه وارد جیمیل شدید بر روی گزینه Create Acoount کلیک بزنید تا صفحه ساخت اکانت جیمیل باز شود.

کلیک روی گزینه Create account

 

بعد در صفحه جدید باز شده باید تمامی مشخصات درخواست شده رو پر کنید.

در قسمت اولی باید یک نام و نام خانوادگی برای خود وارد کنید.

در قسمت دوم یا همان Choose Your Username باید اسم اصلی جیمیل خود را انتخاب یا وارد کنید.دقت کنید نباید تکراری باشد چون در این صورت قبول نمیکند.

در قسمت سوم و چهارم یک رمز عبور خوب برای خود انتخاب کنید و سعی کنید سخت باشد تا به راحتی هک نشود.

در قسمت Birthday تاریخ تولد خود را بر حسب تاریخ میلادی انتخاب کنید.

بعد در قسمت های بعدی شماره تلفن خود و یک ایمیل برای ریکاوری وارد کنید و کشور ایران رو انتخاب کرده و روی گزینه Next کلیک بزنید.

معرفی قسمت های ثبت نام جیمیل

 

بعد کلیک روی Next یک صفحه باز میشود که برای تایید تمامی قوانین جیمیل روی گزینه Next Step کلیک بزنید در صورتی که هم در زیر متن جیمیل تیک تایید میکنم باشد آن را فعال کرده و ادامه دهید.

فعال کردن قسمت قوانین جیمیل

 

حالا در صفحه جدید باز شده هم باید تلفن همراه خود را برای امنیت بیشتر جیمیل خود تایید کنید.

تایید کردن تلفن همراه خود

 

موفق باشید جیمیل شما آماده استفاده میباشد و برای ادامه و وارد شدن به قسمت صندوق جیمیل روی گزینه Continue آبی رنگ در زیر صفحه کلیک بزنید.

ادامه برای وارد شدن به صندوق جیمیل

 

امیدواریم از این آموزش ساخت اکانت جیمیل لذت برده باشید و به زودی آموزش های ادامه ساخت اکانت جیمیل رو در سایت پیپ گیم قرار میدهیم.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.