دیلیت اکانت تلگرام طلایی

Delete Account Telegram Talaei

آموزش حذف اکانت تلگرام طلایی در کمتر از یک دقیقه

همانطور که میدانید تلگرام طلایی جدیدا یکی از محبوبترین و پردانلود ترین برنامه در کشور ایران محسوب میشود. به درخواست کاربران سایت تصمیم گرفتیم در این پست آموزش کامل دیلیت اکانت تلگرام طلایی رو بصورت تصویری قرار دهیم تا کمتر از یک دقیقه حساب کاربری تلگرام طلایی خود را دیلیت کنید.برای دیدن آموزش با سایت ما همراه باشید.

دیلیت اکانت تلگرام طلایی

برای دیلیت کردن اکانت تلگرام طلایی باید ابتدا وارد سایت رسمی حذف اکانت تلگرام طلایی شوید، برای وارد شدن به این سایت کافیه به وبسایت رسمی زیر کلیک کنید و وارد سایت دیلیت اکانت تلگرام طلایی شوید.

وبسایت رسمی تلگرام کلیک کنید

بعد وارد شدن به این صفحه یک پنجره ای باز میشود که در اینجا باید شماره تلفنی که میخواهید آن را دیلیت کنید رو وارد کنید، فقط دقت کنید که باید شماره خود را همراه کد کشوری ایران یعنی 98+ بنویسید چون اگر همراه کد کشوری ننویسید شماره تلفن شمارو قبول نمیکند.

 

بعد وارد کردن شماره خود روی Next کلیک کرده و وارد صفحه بعدی شوید. در این صفحه تلگرام از شما میخواهد که کد تاییدی که به صفحه حساب شما در تلگرام طلایی ارسال کرده است رو دقیق برای امنیت بیشتر بنویسید تا اطمینان کند که خود شما هستید که میخواهید حساب خود را دیلیت کنید.

 

برای دریافت کد تایید وارد تلگرام طلایی خود شده و مثل عکس زیر کد ارسال شده رو دقیق در کادر دومی که در عکس بالا نشان دادیم بنویسید. توجه کنید بزرگ و کوچک بودن کلمه ها حساس میباشد پس در نوشتن آن دقت کنید.

 

بعد وارد کد یک صفحه جدید باز میشود که اینجا تلگرام طلایی از شما میخواهد که در کادر پایینی دلیل حذف اکانت تلگرام طلایی رو بنویسید ولی هیچ نیازی نیست دلیل بیارید کافیه روی دکمه Done کلیک کنید و ادامه دهید.

 

خوب حالا در پنجره باز شده برای دیلیت کردن اکانت تلگرام طلایی رو دکمه قرمز رنگ یعنی Yes My Delete Account کلیک کنید.

 

خوب موفق باشید اکانت تلگرام طلایی شما با موفقیت حذف شد.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.