دانلود تلگرام فارسی با قابلیت حالت روح برای اندروید

تلگرام فارسی پرطرفدارترین نسخه غیررسمی تلگرام در کشور ایران میباشد.تمامی قسمت های این نسخه کاملا فارسی میباشد و از حالت روح معروف هم پشتیبانی میکند، بخاطر همین تصمیم گرفتیم بخاطر کاربران عزیز سایت که طرفدار حالت روح هستند! این نسخه تلگرام فارسی با قابلیت حالت روح رو در این پست قرار دهیم.این نسخه رو میتوانید در کنار نسخه های دیگر مثل موبوگرام هم نصب و همزمان استفاده کنید.

دانلود تلگرام فارسی با قابلیت حالت روح برای اندروید

ما در این پست دو نوع تلگرام فارسی با قابلیت حالت روح رو آماده کرده ایم، که یکیش نسخه اصلی تلگرام فارسی است، دیگری هم نسخه غیررسمی به اسم تله تالک میباشد که این نسخه هم قابلیت حالت روح رو دارا میباشد.میتوانید همزمان هر دو این نسخه رو از پایین صفحه با لینک مستقیم دانلود و در گوشی اندروید خود نصب کنید.در صورتی که هم میخواهید با شماره مجازی این نسخه هارو استفاده کنید پس از این صفحه آموزش ساخت شماره مجازی رو مشاهده کنید.

برخی از ویژگی های برنامه تلگرام فارسی با قابلیت حالت روح:

دارا بودن قابلیت حالت روح و حذف تیک دوم

حذف کامل زمان آنلاین

پشتیبانی کامل از زبان فارسی

دارا بودن امنیت بالا

دارا بودن تم های زیبا و کاربر پسند

امکان حذف پیام دو طرفه

دارا بودن قابلیت معرفی برترین کانال ها،فیلم و عکس های محبوب

دقت کنید اگر میخواهید هیچ وقت حالت روح حذف نشود پس هیچ وقت این نسخه هارو تا جایی که میتوانید آپدیت نکنید تا حالت روح بعد بروزرسانی جدید حذف نشود.همچنین میتوانید این صفحه موبوگرام با قابلیت حالت روح رو هم دانلود کنید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.